Topin tehtaan yhteystiedot - Topi-Keittiöt

yhteystiedot

Tervetuloa tutustumaan Topi-Keittiöiden yhteystietoihin.
sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@topi-keittiot.fi

laskutus ja reskontra

hallinto ja myynti

Topi-Keittiöt Tehdas

Kalajoentie 306, PL 46
85100 Kalajoki

08 469 5500

Juha Nurmimäki

toimitusjohtaja

040 185 9959 etunimi.sukunimi@topi-keittiot.fi

Riitta Ojala-Fors

myynti- ja markkinointijohtaja (jälleenmyynti)

050 5959 111 riitta.ojala-fors@topi-keittiot.fi

Timo Ojala

myyntijohtaja (projektimyynti)

050 5959 114 timo.ojala@topi-keittiot.fi

Tiina Ojala

myyntisihteeri (jälleenmyynti)

044 469 5535 tiina.ojala@topi-keittiot.fi

Tiina Takalo

myyntisihteeri ja laskutus (projektimyynti)

044 4695 561 tiina.takalo@topi-keittiot.fi

tuotanto ja hankinta

Harri Koiste

hankintapäällikkö

050 3437 511 harri.koiste@topi-keittiot.fi

Iiro Ojala

tuotantojohtaja

050 3555 327 iiro.ojala@topi-keittiot.fi

markkinointi ja tiedotus

Riitta Ojala-Fors

myynti- ja markkinointijohtaja (jälleenmyynti)

050 5959 111 riitta.ojala-fors@topi-keittiot.fi

Suvi Kääntä

markkinointi- ja viestintäassistentti

044 4695 608 suvi.kaanta@topi-keittiot.fi