Yhteystiedot projektimyyntiin - Topi-Keittiöt

projektimyynnin yhteystiedot

Projektimyynnin yhteystiedot löydät täältä. Otathan rohkeasti yhteyttä niin mietitään yhdessä tulevaa projektianne.
Sähköpostiosoitteet ovat etunimi.sukunimi@topi-keittiot.fi

projektimyynti

Timo Ojala

myyntijohtaja (projektimyynti)

050 5959 114 timo.ojala@topi-keittiot.fi

Pohjois-Suomi

Jukka Pehkonen

aluepäällikkö

0400 696 075 jukka.pehkonen@topi-keittiot.fi

Keski-Suomi

Petri Alvoittu

aluepäällikkö

050 5399 796 petri.alvoittu@topi-keittiot.fi

Etelä-Suomi

Kari Airu

aluepäällikkö

0500 532 718 kari.airu@topi-keittiot.fi

Itä-Suomi

Pekka Jokitalo

aluepäällikkö

0500 274 041 pekka.jokitalo@topi-keittiot.fi

toimitus ja asennus

Etelä-Suomi

Jussi Suomala

toimitussuunnittelija

044 4695 524 jussi.suomala@topi-keittiot.fi

Pohjois-Suomi

Petri Ylitalo

toimitussuunnittelija

044 4695 523 petri.ylitalo@topi-keittiot.fi

Keski-Suomi

Petteri Korhonen

toimitussuunnittelija

044 4695 528 petteri.korhonen@topi-keittiot.fi

Jarmo Rantala

asennustyönjohtaja

040 3518 608 jarmo.rantala@topi-keittiot.fi

Mika Kahila

jälkiasennuspäällikkö

044 4695 603 mika.kahila@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Tehdas

Kalajoentie 306, PL 46
85100 Kalajoki

08 469 5500

myynti ja laskutus tehtaalla

Timo Ojala

myyntijohtaja (projektimyynti)

050 5959 114 timo.ojala@topi-keittiot.fi

Tiina Takalo

myyntisihteeri ja laskutus (projektimyynti)

044 4695 561 tiina.takalo@topi-keittiot.fi

suunnittelu ja tarjouslaskenta tehtaalla

Juha Ojala

suunnittelupäällikkö

050 557 8232 juha.ojala@topi-keittiot.fi

Riitta Ojala-Korhonen

suunnittelija

044 4695 551 riitta.ojala-korhonen@topi-keittiot.fi

Henna Rauha

suunnittelija

044 4695 584 henna.rauha@topi-keittiot.fi

Sanni Eerola

suunnittelija

044 4695 358 sanni.eerola@topi-keittiot.fi

Arttu Ojala

suunnittelija

arttu.ojala@topi-keittiot.fi

Markku Ojala

asiakaspalvelupäällikkö (talotehtaat)

044 4695 591 markku.ojala@topi-keittiot.fi

talotehdasasiakkuudet

Markku Ojala

asiakaspalvelupäällikkö (talotehtaat)

044 4695 591 markku.ojala@topi-keittiot.fi

asukasmuutostyöpalvelut Topi-myymälöissä

Samu Rahkila

rakennusliikepalvelu
asukasmuutokset

044 469 5602 samu.rahkila@topi-keittiot.fi

Hanna Valto

rakennusliikepalvelu
myynti/suunnittelu
Paikalla vain sopimuksen mukaan. Otathan yhteyttä sähköpostitse tai puhelimitse, kiitos.

044 202 8852 hanna.valto@topi-keittiot.fi