Yhteystiedot Topi-Keittiöt

Täältä löydät Topi-Keittiöiden myymälöiden, projektimyynnin sekä tehtaan yhteystiedot.

Myymälöiden yhteystiedot

Sinua palvelevat Topi-myymälät ja niissä työskentelevien suunnittelijoiden yhteystiedot löydät linkistä.

Myymälät

Projektimyynnin yhteystiedot

Projektimyynnin yhteystiedot löydät linkin takaa.

Projektimyynnin yhteystiedot

Tehtaan yhteystiedot

Alta löydät Topin tehtaan yhteystietoja

Viestiä lähettäessäsi klikkaa sähköpostiosoitetta.
Älä kopioi osoitetta omaan sähköpostiisi.

Laskutus ja reskontra

Topi-Keittiöt tehdas

Kalajoentie 306, PL 46
85100 Kalajoki
08 4695 500
info@topi-keittiot.fi

Hallinto ja myynti

Topi-Keittiöt tehdas

Kalajoentie 306, PL 46
85100 Kalajoki
08 4695 500
info@topi-keittiot.fi

Juha Nurmimäki

Toimitusjohtaja
040 1859 959
juha.nurmimaki@topi-keittiot.fi

Riitta Ojala-Fors

Myynti- ja markkinointijohtaja (jälleenmyynti)
050 5959 111
riitta.ojala-fors@topi-keittiot.fi

Timo Ojala

Myyntijohtaja (projektimyynti)
050 5959 114
timo.ojala@topi-keittiot.fi

Markku Ojala

Myyntipäällikkö (talotehtaat)
044 4695 591
markku.ojala@topi-keittiot.fi

Niko Anttiroiko

Talouspäällikkö
050 530 3678
niko.anttiroiko@topi-keittiot.fi

Tiina Ojala

Myyntisihteeri (jälleenmyynti)
044 4695 535
tiina.ojala@topi-keittiot.fi

Tiina Takalo

Myyntisihteeri ja laskutus (projektimyynti)
044 4695 561
tiina.takalo@topi-keittiot.fi

Tuotanto ja hankinta

Iiro Ojala

Operatiivinen johtaja
Tuotanto, hankinta ja asennustoiminta
050 3555 327
iiro.ojala@topi-keittiot.fi

Jani Alasuutari

Tuotantopäällikkö
Tuotannon ohjaus ja kehitys
044 4695 590
jani.alasuutari@topi-keittiot.fi

Juuso Ojala

Hankintapäällikkö
050 379 5774
juuso.ojala@topi-keittiot.fi

Markkinointi ja tiedotus

Riitta Ojala-Fors

Myynti- ja markkinointijohtaja (jälleenmyynti)
050 5959 111
riitta.ojala-fors@topi-keittiot.fi

Suvi Kääntä

Markkinointi- ja viestintäassistentti
044 4695 608
suvi.kaanta@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Oy:n laskutustiedot

Topi-Keittiöt Oy:lla on sähköinen laskujenkäsittely. Löydät laskutustietomme oheisesta ohjeesta.

Katso laskutustiedot