Projektimyynnin yhteystiedot

Projektimyynnin yhteystiedot löydät täältä. Otathan rohkeasti yhteyttä, niin mietitään yhdessä tulevaa projektianne.

Kaikki rakennusliikekohteiden tarjouspyynnöt pyydämme lähettämään osoitteeseen tarjouspyynnot@topi-keittiot.fi

 

Viestiä lähettäessäsi klikkaa sähköpostiosoitetta.
Älä kopioi osoitetta omaan sähköpostiisi.

Projektimyynti

Jukka Pehkonen

Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
040 0696 075
jukka.pehkonen@topi-keittiot.fi

Petri Alvoittu

Aluepäällikkö Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa,Keski-Suomi, Savo,
Karjala, Kymenlaakso
050 5399 796
petri.alvoittu@topi-keittiot.fi

Kari Airu

Aluepäällikkö Pirkanmaa, Häme, Varsinais-Suomi, Satakunta
050 0532 718
kari.airu@topi-keittiot.fi

Timo Ojala

Myyntijohtaja (projektimyynti)
050 5959 114
timo.ojala@topi-keittiot.fi

Matias Fors

Aluepäällikkö Pääkaupunkiseutu, Uusimaa
044 4695 604
matias.fors@topi-keittiot.fi

Toimitus ja asennus

Jussi Suomala

Toimitussuunnittelija Etelä-Suomi
044 4695 524
jussi.suomala@topi-keittiot.fi

Petri Ylitalo

Toimitussuunnittelija Pohjois-Suomi
044 4695 523
petri.ylitalo@topi-keittiot.fi

Petteri Korhonen

Toimitussuunnittelija Keski-Suomi
044 4695 528
petteri.korhonen@topi-keittiot.fi

Jari Tuulaniemi

Asennuspäällikkö Etelä-Suomi
044 4695 630
jari.tuulaniemi@topi-keittiot.fi

Mika Kahila

Jälkiasennuspäällikkö
044 4695 603
mika.kahila@topi-keittiot.fi

Iiro Ojala

Operatiivinen johtaja
Tuotanto, hankinta ja asennustoiminta
050 3555 327
iiro.ojala@topi-keittiot.fi

Myynti ja laskutus tehtaalla

Timo Ojala

Myyntijohtaja (projektimyynti)
050 5959 114
timo.ojala@topi-keittiot.fi

Tiina Takalo

Myyntisihteeri ja laskutus (projektimyynti)
044 4695 561
tiina.takalo@topi-keittiot.fi

Suunnittelu ja tarjouslaskenta tehtaalla

Riitta Ojala-Korhonen

Suunnittelija
044 4695 551
riitta.ojala-korhonen@topi-keittiot.fi

Juha Ojala

Suunnittelupäällikkö
050 5578 232
juha.ojala@topi-keittiot.fi

Markku Ojala

Myyntipäällikkö (talotehtaat)
044 4695 591
markku.ojala@topi-keittiot.fi

Niina Nuorala

Suunnittelija
044 4695 534
niina.nuorala@topi-keittiot.fi

Talotehdasasiakkuudet

Markku Ojala

Myyntipäällikkö (talotehtaat)
044 4695 591
markku.ojala@topi-keittiot.fi

Asukasmuutostyöpalvelut Topi-myymälöissä

Tuija Väisänen

Rakennusliikepalvelu
044 3775 959
tuija.vaisanen@topi-keittiot.fi