Vantaan Topi - Topi-Keittiöt

Topi Vantaa

Onko sinulla unelma kauniista kodista? Tule Vantaan Topille, niin toteutamme sen yhdessä.
Meiltä kotimaiset kiintokalusteet kaikkiin kodin tiloihin sekä huippuluokan lisävarusteet ja kodinkoneet.

Palveluihimme kuuluu täydellinen suunnittelu-, mittaus- ja asennuspalvelu sekä kaikki keittiöt,
kylpyhuoneet, kodinhoitohuoneet, liukuovet, säilytysjärjestelmät, asennuspalvelu, rahoitus.

Tervetuloa meille toivottaa Vantaan Topin väki!

Topi-Keittiöt/Sisuste Mobilia Oy

Tammiston kauppatie 18 B

01510 Vantaa

040 6690 388

ma-to 10-18, pe 10-17, la 10-14

Katso reittiohjeet Varaa aika

Yhteystiedot

Mika Trygg

kauppias
myynti/suunnittelu

0400 936 806 mika.trygg@topi-keittiot.fi

Tiina Trygg

kauppias
myynti/suunnittelu

040 7254 645 tiina.trygg@topi-keittiot.fi

Teemu Ikonen

myynti/suunnittelu

040 356 7255 teemu.ikonen@topi-keittiot.fi

Tarja Huuskonen

myynti/suunnittelu

0400 777256 tarja.huuskonen@topi-keittiot.fi

Leea Haanpuu

myynti/suunnittelu sekä muuttovalmiit Ainoakoti, Mammuttikoti ja Omatalo, kalustesuunnittelu/asiakasmuutokset

0400 984 346 leea.haanpuu@topi-keittiot.fi

Eija Hovi

myynti/suunnittelu

050 3684 212 eija.hovi@topi-keittiot.fi

Samu Rahkila

rakennusliikepalvelu
asukasmuutokset

044 469 5602 samu.rahkila@topi-keittiot.fi

Pirjo Mikkola

rakennusliikepalvelu

050 5959 119 pirjo.mikkola@topi-keittiot.fi

tule Topin Ideaviikolle 19.-26.1.2019

Juhlavuoden mallistossamme uudet upeat ovimallit, jopa 24 uutta laminaattisävyä sekä trendikäs vedinmallisto. Nyt nämä upeat uutuudet ovat esillä myymälöissämme, tule katsomaan ja ihastumaan.

Ideaviikolla Topi-myymälät avoinna myymälöiden omina aukioloaikoina ja lauantaina 19.1. ja 26.1 klo 10-14 sekä sunnuntaina 20.1. klo 12-16.

Franken edustaja myymälässämme la 26.1.

Tervetuloa Topin Ideaviikolle!