Topin Muuttovalmis-palvelu

Kodin kiintokalusteiden muutostyöt kannattaa suunnitella ammattilaisen avulla.

Kodin muutostyöt on tärkeää suunnitella ammattimaisesti. Topi-myymälöissä ympäri Suomen ammattitaitoiset muutostyösuunnittelijat tekevät kanssasi kalustesuunnitelman, joka istuu sinun elämääsi. Topin kiintokalusteet ovat kestäviä ja tehty elämää varten. Suunnittelemalla kodin muutostyöt yhdessä Topin kanssa voit olla rauhallisin mielin.

 

Ota yhteyttä

Muuttovalmis-asiakaspalvelu

Sari Ruuska

Kauppias
myynti/suunnittelu
asukasmuutokset
040 7256 937
sari.ruuska@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Lahti

Rene Risku

Myynti/suunnittelu
Valmistaloasukasmuutokset
050 4367 065
rene.risku@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Tampere

Salla Ahonen

Kauppias
Myynti/suunnittelu
044 2762 764
salla.ahonen@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Turku

Aleksi Honkanen

Kauppias
myynti/suunnittelu
020 734 3960, 045 1354 817
aleksi.honkanen@topi-keittiot.fi

Hanna Valto


Kauppias
Myynti/suunnittelu
Valmistaloasukasmuutokset
Rakennusliikepalvelu
044 2028 852
hanna.valto@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Kuopio

Mika Kamppinen

Kauppias
Myynti/suunnittelu
044 3000 798
mika.kamppinen@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Vaasa

Jemina Jussinniemi

Lomalla 25.-28.10.
Myynti/suunnittelu
044 0663 592
jemina.jussinniemi@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Raahe

Susanna Vartiainen

Pienprojektit/rakennusliikepalvelut
050 3204 823
susanna.vartiainen@topi-keittiot.fi

Topi-Keittiöt Oulu